Життєве кредо:

"Іти вперед, не озираючись назад"

Професійне кредо:

"Кожна людина індивід і до кожного потрібно знайти свій підхід"

У світ чарівний, лагідний, казковий

Свою стежину важко відшукать

Мій поклик в тім,

щоб кожну душу вміти    зрозуміти,

Не дати цій душі десь заблукать.

Уберегти її від зла та від тривог,

Посіяти добро навіки вічні

І дарувати всім лише тепло,

Усмішки щирі та магічні.

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України "Про освіту", чинним законодавством України та положенням про психологічну службу системи освіти України.

Проблема, над якою я працюю: ««Сприяння адаптації учнів до умов навчання за допомогою створення оптимальних соціально – психологічних умов»

Ціль моєї роботи: профілактика дезадаптації учнів під час переходу до середньої школи; оптимізація психологічного клімату в педагогічному колективі та в учнівському середовищі; допомогти дітям повноцінно адаптуватися до нових умов навчання, до соціального середовища в цілому та створити оптимальні соціально – психологічні умови для гармонійного розвитку особистості учнів.

Важливо, щоб кожній дитині було комфортно у школі, щоб вона хотіла до неї ходити та не відчувала себе самотньою й нещасливою. Важливо, щоб батьки та вчителі побачили її реальні проблеми, захотіли їй допомогти і, головне, зрозуміли, як це зробити.

У функції шкільного психолога входять: психологічна діагностика; консультування учнів, батьків і вчителів; психологічна освіта; участь у педрадах і батьківських зборах; психологічна профілактика.

Психолог допоможе Вам у спілкуванні з дитиною, розкриє нові грані характеру малюка, допоможе йому стати впевненішим, товариським і життєрадісним.

Індивідуальні консультації психолога

- це вид психологічної допомоги, направлений на вирішення різного роду психологічних проблем.