Увага! Дистанційне навчання!

Увага!

У зв'язку з впровадженням в країні військового стану всі класи навчаються в дистанційному режимі.

Система дистанційного навчання в Миропільському ліцеї у 2023-2024 н.р.:

1. Для організації дистанційного навчання використовуються освітні платформи Google Meet та Google Classroom. Коди доступу ви можете отримати у класних керівників.

2. Розклад дистанційних навчальних занять 1-11 класів  відповідає розкладу в очному режимі.

3.Графік проведення онлайн-консультацій (1-11 кл.) орієнтований на розклад  та складає  відповідно нового Положення про дистанційне навчання не менше 30% навчального часу.

4. Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів.

5. Навчання осіб з особливими потребами здійснюється дистанційно згідно індивідуального розкладу.

6. Для обговорення поточних справ та організації зворотного зв’язку використовуються закриті класні спільноти в мережах та месенджерах (Вайбер) за визначеними спільно з батьками, педагогами та здобувачами освіти принципами організації груп та правилами взаємодії й спілкування.

7. За  умови відсутності у учнів технічних можливостей  для здійснення дистанційного навчання (наявність техніки і доступу до мережі Інтернет)  навчання здійснюється через у телефонному режимі.

8. Для організації корисного дозвілля учнів слідкуйте за сторінкою закладу у Facebook.

Методичні рекомендації "Дистанційний формат взаємодії суб'єктів освітньої діяльності"