Вчимося граючи!

ВІТАЄМО ВАС, ДРУЗІ! Сьогодні ми з радістю ділимося з вами чудовим відео, де наші першокласники демонструють свої знання англійської абетки. Вчимося граючи! Наші юні англійці не просто вивчили назви букв, але й опанували цікаві та веселі способи їх запам'ятовування. Енергія та креативність Ентузіазм та щирість наших першокласників не залишать вас байдужими. Захоплива подорож у світ англійської мови Відеоролик дає можливість зануритися у захопливу атмосферу, де діти: розказують про те навіщо вивчати букви англійської абетки; розказують як вивчали англійську абетку ; розповідають вірші про букви. Запрошуємо до перегляду! Відчуйте заряд позитиву та натхнення, переглянувши це чудове відео: Вдячні за вашу підтримку!Ми пишаємося успіхами наших маленьких англійців та дякуємо їм за старанність та креативність. Бажаємо їм подальших успіхів у вивченні англійської мови! P.S. Залишайте свої коментарі та відгуки під відео.

20:13 16.04.2024

Національний тиждень читання. Тиждень поезії

Учні та учениці Великорибицької філії Миропільського ліцею долучилися до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», яка проходила з 16 до 24 березня 2024 року.

08:36 26.03.2024